Brigitte Espeet - Brigitte Espeet: Hondekop/portret -ets 1974- - Verkocht

Brigitte Espeet - Brigitte Espeet: Hondekop/portret -ets 1974- kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 15,00

Brigitte Espeet - Brigitte Espeet: Hondekop/portret -ets 1974- kopen? Bied vanaf 10!Brigitte Espeet - Brigitte Espeet: Hondekop/portret -ets 1974- kopen? Bied vanaf 10!Brigitte Espeet - Brigitte Espeet: Hondekop/portret -ets 1974- kopen? Bied vanaf 10!Brigitte Espeet - Brigitte Espeet: Hondekop/portret -ets 1974- kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  kunstmest
FA. (4)

478 verkochte items
Alle items van deze verkoper (9)
  • Brigitte Espeet (1942)
GesigneerdHandgesigneerd

Wonderlijke ets van Brigitte Espeet (Hilversum 1942), linksonder gesigneerd en gedateerd 1974. Voorstelling van een hondekop, daarbij door optische illusie een 'verborgen'  vaag portret van een dame (?). Fraaie lijst in kenmerkend 70-jaren design.

Formaat ets: 14 x 18 cm Lijst: 27 x 30 cm Gesigneerd: B. Espeet '74 Conditie: uitstekend behoudens licht vergeeld passepartout

Dit item is verkocht voor 15,00
Starttijd:18-04-2019 om 21:12
Eindtijd:13-05-2019 om 11:10
Kloor2000
13 mei / 10:08
€ 15