Brons (Onbekend) - Prachtig massief bronzen beeld van een VIOLISTE - Verkocht

Brons (Onbekend) - Prachtig massief bronzen beeld van een VIOLISTE kopen? Bied vanaf 35!
Brons (Onbekend) - Prachtig massief bronzen beeld van een VIOLISTE kopen? Bied vanaf 35!Brons (Onbekend) - Prachtig massief bronzen beeld van een VIOLISTE kopen? Bied vanaf 35!Brons (Onbekend) - Prachtig massief bronzen beeld van een VIOLISTE kopen? Bied vanaf 35!Brons (Onbekend) - Prachtig massief bronzen beeld van een VIOLISTE kopen? Bied vanaf 35!Brons (Onbekend) - Prachtig massief bronzen beeld van een VIOLISTE kopen? Bied vanaf 35!Brons (Onbekend) - Prachtig massief bronzen beeld van een VIOLISTE kopen? Bied vanaf 35!
  • Brons (Onbekend)
TypeBeeld / Object
TechniekBrons
Afmetingen12 cm x 5 cm x 6 cm (h x b x d)
GesigneerdOngesigneerd
Het betreft een schitterend mooi gedetailleerd beeld van een violiste.

In prachtige staat.

Het beeld is niet gesigneerd dus helaas weet ik niet wie de kunstenaar is.

Brons (Onbekend)

Alle items van deze kunstenaar (32)

Geplaatst door  tien
FA. (17)

845 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
5
12
6
Dit item is verkocht voor 40,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:07-12-2022 om 20:15
Eindtijd:13-12-2022 om 19:47
rewcwi
13 dec. / 19:39
€ 35