Corry Ammerlaan - Brons op granieten voet - Verkocht

Corry Ammerlaan - Brons op granieten voet kopen? Bied vanaf 25!
Corry Ammerlaan - Brons op granieten voet kopen? Bied vanaf 25!Corry Ammerlaan - Brons op granieten voet kopen? Bied vanaf 25!Corry Ammerlaan - Brons op granieten voet kopen? Bied vanaf 25!Corry Ammerlaan - Brons op granieten voet kopen? Bied vanaf 25!Corry Ammerlaan - Brons op granieten voet kopen? Bied vanaf 25!Corry Ammerlaan - Brons op granieten voet kopen? Bied vanaf 25!
  • Corry Ammerlaan (1947)
TypeDesign
Afmetingen18 cm x 3 cm (h x b)
GemerktOngesigneerd
Mooi gaaf bronzen beeldje op sokkel.Totale hoogte 18 cm.Sokkel 3.5 x 3.5 cm.

Corry Ammerlaan (1947)

NederlandsNederlandsAlle items van deze designer (2)
Geplaatst door  mameren
FA. (9)

207 verkochte items
Alle items van deze verkoper (8)
3 cm
18 cm
Dit item is verkocht voor 45,00
Starttijd:10-08-2018 om 22:05
Eindtijd:24-08-2018 om 22:10
Biedingen (6)
Allexx
21 aug. / 18:28
€ 45
Davina
21 aug. / 17:42
€ 40
Allexx
21 aug. / 17:42
€ 36
Allexx
21 aug. / 17:42
€ 35
Davina
21 aug. / 17:42
€ 30
Allexx
14 aug. / 14:15
€ 25