Niet of onleesbaar gesigneerd - Bronzen beeld , Duif / Doffer - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Bronzen beeld , Duif / Doffer  kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 140,00

Niet of onleesbaar gesigneerd - Bronzen beeld , Duif / Doffer  kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Bronzen beeld , Duif / Doffer  kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Bronzen beeld , Duif / Doffer  kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Bronzen beeld , Duif / Doffer  kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Bronzen beeld , Duif / Doffer  kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Bronzen beeld , Duif / Doffer  kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Bronzen beeld , Duif / Doffer  kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Bronzen beeld , Duif / Doffer  kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Bronzen beeld , Duif / Doffer  kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Bronzen beeld , Duif / Doffer  kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Bronzen beeld , Duif / Doffer  kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Bronzen beeld , Duif / Doffer  kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Bronzen beeld , Duif / Doffer  kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Bronzen beeld , Duif / Doffer  kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Bronzen beeld , Duif / Doffer  kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Bronzen beeld , Duif / Doffer  kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (83)

2887 verkochte items
Alle items van deze verkoper (19)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeBeeld / Object
TechniekBrons
Afmetingen12.5 cm x 14 cm x 14.5 cm (h x b x d)
Gewicht1776 gram
GesigneerdOngesigneerd
  • Een oud bronzen beeld van een ons onbekende kunstenaar.

    -Jaartal onbekend. Niet gesigneerd. Zonder sokkel.

    -Afmetingen: 12,5 x 14 x 14,5 cm (hoogte x breedte x diepte).

    -Gewicht: 1776 gram.

    -Herkomst: Uit de nalatenschap van een kunstverzamelaar.

    -Conditie: In zeer goede staat. Dit beeld verdient een mooie sokkel.

    Zie ook de foto’s.

    Afhandeling:

    -Het beeld kan afgehaald worden (in Amsterdam).

    -Het beeld kan aangetekend verzonden worden via PostNL.

    Verzendkosten:

    Binnen Nederland: 8,00 euro.

    Naar België, Duitsland, Frankrijk, Italië: 18,50 euro.

    Vragen? Stuur even een mailtje.

    Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(46)
Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (83)

2887 verkochte items
14
12.5
14.5
Dit item is verkocht voor 140,00
Starttijd:28-08-2018 om 12:36
Eindtijd:10-09-2018 om 22:30
Biedingen (20)
Rosser
10 sep. / 21:39
€ 140
HelenK
10 sep. / 21:39
€ 130
Rosser
10 sep. / 21:39
€ 120
HelenK
10 sep. / 21:24
€ 110
Laurenz
10 sep. / 21:18
€ 100
HelenK
10 sep. / 21:18
€ 95
Laurenz
10 sep. / 17:05
€ 90
BerendBot
10 sep. / 17:05
€ 85
Laurenz
07 sep. / 23:14
€ 54
pluissie
07 sep. / 16:48
€ 49
Wijskijker
07 sep. / 16:48
€ 45
Wijskijker
06 sep. / 19:03
€ 44
mameren
06 sep. / 19:03
€ 39
mameren
30 aug. / 10:58
€ 30
thuisgalerie
30 aug. / 10:58
€ 25
thuisgalerie
29 aug. / 19:44
€ 7
melson11
29 aug. / 19:44
€ 6
thuisgalerie
29 aug. / 19:44
€ 3
melson11
29 aug. / 19:44
€ 2
thuisgalerie
28 aug. / 13:43
€ 1