Bruno Bruni - Kleurenoffset-litho BUENO-NOTTE Handgesigneerd. - Verkocht

Bruno Bruni - Kleurenoffset-litho BUENO-NOTTE Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 75!

Verkoopprijs: € 86,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Geplaatst door  Hans1951
FA. (14)

1047 verkochte items
Alle items van deze verkoper (55)
  • Bruno Bruni (1935)
TechniekOffset
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen105 cm x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtige grote kleurenoffset-litho van Bruno Bruni.

afmeting blad  105 x 85 cm  in nieuwstaat.

handgesigneerd.

Bruno Bruni (1935)

Alle items van deze kunstenaar(14)
Geplaatst door  Hans1951
FA. (14)

1047 verkochte items
85 cm
105 cm
Dit item is verkocht voor 86,25(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:18-04-2020 om 09:14
Eindtijd:21-04-2020 om 19:00
imkedef
21 apr. / 12:02
€ 75