Bruno Bruni - Kleurenoffset-litho FIORE Handgesigneerd.

Bruno Bruni - Kleurenoffset-litho FIORE Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 65!
Bruno Bruni - Kleurenoffset-litho FIORE Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 65!Bruno Bruni - Kleurenoffset-litho FIORE Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 65!Bruno Bruni - Kleurenoffset-litho FIORE Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 65!Bruno Bruni - Kleurenoffset-litho FIORE Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 65!Bruno Bruni - Kleurenoffset-litho FIORE Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 65!

Geplaatst door  Hans1951
FA. (15)

1083 verkochte items
Alle items van deze verkoper (69)
  • Bruno Bruni (1935)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekOffset
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen90 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Zeer fraaie kleuren offset litho van Bruno Bruni.
Afmetingen werk 90 x 70 cm als nieuw.
Handgesigneerd.
Dit item valt onder de margeregeling

Bruno Bruni (1935)

Alle items van deze kunstenaar(17)
Geplaatst door  Hans1951
FA. (15)

1083 verkochte items
70 cm
90 cm
Sluit over 9d 22u 53m 56s
Openingsbod€ 65
ObjectlocatieSNEEK, Nederland
Starttijd:17-08-2022 om 08:09
Eindtijd:28-08-2022 om 15:03