Bruno Bruni - Kleurenoffset-litho PRIMA VERA Handgesigneerd

Bruno Bruni - Kleurenoffset-litho PRIMA VERA Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 125!

Geplaatst door  Hans1951
FA. (15)

1083 verkochte items
Alle items van deze verkoper (69)
  • Bruno Bruni (1935)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekOffset
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen130 cm x 95 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplagezeer kleine oplage
Zeer mooie en grote kleuren offset litho van Bruni Bruni.
Afmetingen werk 130x95 cm als nieuw.
Handgesigneerd en uitgegeven in een kleine oplage.
De prijs bij 1Dibbbs is E 550,--
Dit item valt onder de margeregeling

Bruno Bruni (1935)

Alle items van deze kunstenaar(17)
Geplaatst door  Hans1951
FA. (15)

1083 verkochte items
95 cm
130 cm
Starttijd:28-05-2022 om 07:43
Eindtijd:12-06-2022 om 15:00
Openingsbod€ 125
ObjectlocatieSNEEK, Nederland