Bruno Bruni - Kleurenzeefdruk LA NOTTE Handgesigneerd.

Bruno Bruni - Kleurenzeefdruk LA NOTTE Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 125!

Geplaatst door  Hans1951
FA. (15)

1083 verkochte items
Alle items van deze verkoper (69)
  • Bruno Bruni (1935)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen100 cm x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtige grote kleurenzeefdruk van Bruno Bruni.

Afmeting werk  100x 72 cm in nieuwstaat.

Handgesigneerd en genummerd  oplage 100 exemplaren.

het nummer kan afwijken van de foto
Dit item valt onder de margeregeling

Bruno Bruni (1935)

Alle items van deze kunstenaar(17)
Geplaatst door  Hans1951
FA. (15)

1083 verkochte items
72 cm
100 cm
Starttijd:23-07-2022 om 07:50
Eindtijd:31-07-2022 om 21:53
Openingsbod€ 125
ObjectlocatieSNEEK, Nederland