Bruno Bruni - Kleurenzeefdruk VLINDERS BIJ ZONSONDERGANG Handgesigneerd

Bruno Bruni - Kleurenzeefdruk VLINDERS BIJ ZONSONDERGANG Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 45!

Verkoopprijs: € 45,00

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Bruno Bruni (1935)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen61 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtige kleurenzeefdruk van Bruno Bruni
Afmeting blad  62x43 cm  in perfecte staat
Handgesigneerd

Dit item is verkocht voor 45,00

Starttijd:23-09-2018 om 09:09
Eindtijd:29-09-2018 om 11:00

Biedingen (1):

Sibade
26 sep. / 08:26
€ 45