FA. (3)

Bruno Bruni -Capotto- Zeer grote Lithografie. 2017. Handgesigneerd.

Bruno Bruni -Capotto- Zeer grote Lithografie. 2017. Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 115!

Geplaatst door  Bertha04
FA. (8)

115 verkochte items
  • Bruno Bruni (1935)
GesigneerdHandgesigneerd

Indrukwekkend werk van deze bekende Italiaanse kunstenaar.

Titel: Capotto.

Materiaal: Kleurenlitho in de offsettechniek.

Afmetingen: 89 x 100 cm.

Jaar: 2017.

Signatuur: Handgesigneerd.

Conditie: In prima staat.

Verzending: Aangetekend door Post.nl met Track en Trace € 12,50 (NL)  Naar België: € 20,-

Bruno Bruni (1935)

Alle items van deze kunstenaar(14)
Geplaatst door  Bertha04
FA. (8)

115 verkochte items
Starttijd:14-10-2017 om 19:30
Eindtijd:20-10-2017 om 21:30
Openingsbod€ 115
ObjectlocatieVoorschoten, Nederland