Bruno Bruni -Capotto- Zeer grote Lithografie. 2017. Handgesigneerd. - Verkocht

Bruno Bruni -Capotto- Zeer grote Lithografie. 2017. Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 115!

Verkoopprijs: € 115,00

Geplaatst door  Bertha04
FA. (8)

115 verkochte items
  • Bruno Bruni (1935)
GesigneerdHandgesigneerd

Indrukwekkend werk van deze bekende Italiaanse kunstenaar.

Titel: Capotto.

Materiaal: Kleurenlitho in de offsettechniek.

Afmetingen: 89 x 100 cm.

Jaar: 2017.

Signatuur: Handgesigneerd.

Conditie: In prima staat.

Verzending: Aangetekend door Post.nl met Track en Trace € 12,50 (NL)  Naar België: € 20,-

Dit item is verkocht voor 115,00
Starttijd:07-10-2017 om 10:38
Eindtijd:13-10-2017 om 21:38
paulusosewoudt
13 okt. / 18:26
€ 115