Bruno Bruni -Cunes Notte- Lithografie. 2017. Handgesigneerd. Groot! - Verkocht

Bruno Bruni -Cunes Notte- Lithografie. 2017. Handgesigneerd. Groot! kopen? Bied vanaf 97!

Verkoopprijs: € 97,00

Geplaatst door  Bertha04
FA. (8)

115 verkochte items
  • Bruno Bruni (1935)
GesigneerdHandgesigneerd

Zeer kleurrijk werk van deze Italiaanse kunstenaar.

Titel: Cunes notte.

Materiaal: Kleurenlitho in de offsettechniek.

Afmetingen: 106 x 91 cm.

Jaar: 2017.

Signatuur: Handgesigneerd.

Conditie: In prima staat.

Verzending: Aangetekend door Post.nl met Track en Trace € 12,50 (NL)  Naar België: € 20,-

Dit item is verkocht voor 97,00
Starttijd:02-09-2017 om 10:42
Eindtijd:08-09-2017 om 20:42
Mjose
05 sep. / 17:09
€ 97