BRUNO BRUNI Gr Kleuren-offsetlitho BUONO NOTTE Handgesigneerd - Verkocht

BRUNO BRUNI  Gr Kleuren-offsetlitho BUONO NOTTE    Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 75!

Verkoopprijs: € 75,00

Brassaï - Tersicore kopen? Bied vanaf 30!
Brassaï - TersicorePrenten & Uitgaves
  • Huidig bod € 30
Kamagurka - Operatie kopen? Bied vanaf 399!
Kamagurka - OperatieTekening / Aquarel
  • Openingsbod € 399

Geplaatst door  kleurrijkekunstfriesland
FA. (34)

2007 verkochte items
Alle items van deze verkoper (62)
  • Bruno Bruni (1935)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

prachtige grote handgesigneerde Offset-litho van Bruno Bruni

afmeting blad  106x91 cm  in perfecte staat

handgesigneerd en in een zeer beperkte oplage uitgegeven

Bruno Bruni (1935)

Alle items van deze kunstenaar(17)
FA. (34)

2007 verkochte items
Dit item is verkocht voor 75,00
Starttijd:11-11-2017 om 09:49
Eindtijd:18-11-2017 om 21:54
Daan157
18 nov. / 21:46
€ 75