Bruno Bruni -Ti Amo- Prachtige en kleurrijke Pigmentdruk. Gesigneerd. 2017.

Bruno Bruni -Ti Amo- Prachtige en kleurrijke Pigmentdruk. Gesigneerd. 2017. kopen? Bied vanaf 79!
Bruno Bruni -Ti Amo- Prachtige en kleurrijke Pigmentdruk. Gesigneerd. 2017. kopen? Bied vanaf 79!Bruno Bruni -Ti Amo- Prachtige en kleurrijke Pigmentdruk. Gesigneerd. 2017. kopen? Bied vanaf 79!Bruno Bruni -Ti Amo- Prachtige en kleurrijke Pigmentdruk. Gesigneerd. 2017. kopen? Bied vanaf 79!

Geplaatst door  char
FA. (10)

501 verkochte items
  • Bruno Bruni (1935)
GesigneerdHandgesigneerd

Bruno Bruni.

Geweldig mooi!

Ik heb niet vaak zo’n mooie druk in mijn handen gehad. Alsof ze elk moment van het blad af kunnen springen. Het werk van deze Italiaanse kunstenaar  is subliem en werkelijk elk detail is tot op de milimeter in beeld gebracht.

Titel:  Ti amo.

Materiaal: Originele pigmentdruk op zwaar handgemaakt katoenpapier.

Afmetingen blad: 60 x 47 cm.

Afmetingen beeld: 44 x 34 cm.

Signatuur: m.o. Handgesigneerd.

Jaar: 2017.

Conditie: In zeer goede staat.

Verzending: Aangetekend door Post.nl met Track en Trace € 12,50 (NL)  Naar België: € 20,-

Bruno Bruni (1935)

Alle items van deze kunstenaar(8) Geplaatst door  char
FA. (10)

501 verkochte items

Starttijd:06-01-2018 om 16:10
Eindtijd:12-01-2018 om 21:10
Openingsbod€ 79
Objectlocatievoorschoten, Nederland