Johan Dijkstra - zeldzame, grote promotieprent 'het Groninger landschap'- kleurenlitho, ingelijst
Ricardo Carpani - Plaat/gravure door Ricardo Carpani
Eugène Brands - ingelijste grote gouache - 1963 (nieuwe lijst!)
Type kunstwerk | Beeld / Object |
Periode | 1945 t/m 1999 |
Monika Buch (1936 Valencia) volgde o.m. d e Hochschule fur gestaltung in Ulm.
De geometrie als Sprache der Formen is nog steeds een van haar uitgangspunten. Haar werk zowel de vele tekeningen als schilderijen kenmerken zich door het onderzoek van vormen van kleur en de systematische toepassing van kleurreeksen.
Elke tekening, elk schilderij is volkomen anders, ondanks het zelfde principe. Ook de zeer subtiele kleurwisselingen die ze toepast in lijntekenigen, is een van haar stijlkenmerken.
Haar werk is opgenomen in diverse collecties . Ze maakt naast autonoom werk ook werken in opdracht , geometrische tegelwanden e.d. in woningen en bedrijven. Buch was met o.m. Arthur Stibbe , een van de oprichters van de groep Konkreet.
De getoonde tekening uit 1999 (sorry voor het flitslicht) is een van de vele prachtige voorbeelden van haar stijlkenmerken.
Elk vakje , elk lijntje, wordt met engelengeduld- en zeer dunne penselen geschilderd. Hierdoor krijgt het geheel een bijna meditatief karakter.
afmetingen 45 cm - 45 cm. De zwarte laklijst= volkomen nieuw . Passepartout meet aan alle kanten 5 ccm.
Transport | |
Verzenden | Door het formaat of de kwetsbaarheid is het niet mogelijk om dit item via reguliere post te verzenden |
Garantie | |
Garantie | Bij het plaatsen van het item verklaar ik mij akkoord met de garantievoorwaarden zoals deze gelden op Kunstveiling ten aanzien van een juiste omschrijving van het aangeboden item |
De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor dit item. Kunstveiling biedt slechts het platform bij deze transactie, welke direct met de verkoper afgehandeld dient te worden. Meer informatie.
Afhalen | Ja is mogelijk |
Starttijd | 25-10-2013 om 0:24 |
Eindtijd | 7-11-2013 om 23:24 |