George Heidweiller - Bunny girl

George Heidweiller - Bunny girl kopen? Bied vanaf 750!
George Heidweiller - Bunny girl kopen? Bied vanaf 750!George Heidweiller - Bunny girl kopen? Bied vanaf 750!

Geplaatst door  Heidart

Lid sinds 2018
12 verkochte items
  • George Heidweiller (1963)
Jaartal2005
TechniekAcryl
IngelijstOp Spieraam
Afmetingen125 cm x 125 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Werk op doek,uit de periode 2005, Uit een serie van meerdere werken,zelfde formaat en elk een vrouw figuur als muse.

George Heidweiller (1963)

Alle items van deze kunstenaar(9)
Geplaatst door  Heidart

Lid sinds 2018
12 verkochte items
125 cm
125 cm
Starttijd:03-04-2019 om 16:37
Eindtijd:13-04-2019 om 10:10
Openingsbod€ 750
ObjectlocatieAmsterdam, Nederland
VerzendingAlleen per koerier