Busse Weidema - gesigneerde litho - Captive Notious

Busse Weidema - gesigneerde litho - Captive Notious kopen? Bied vanaf 55!
Busse Weidema - gesigneerde litho - Captive Notious kopen? Bied vanaf 55!Busse Weidema - gesigneerde litho - Captive Notious kopen? Bied vanaf 55!Busse Weidema - gesigneerde litho - Captive Notious kopen? Bied vanaf 55!Busse Weidema - gesigneerde litho - Captive Notious kopen? Bied vanaf 55!

Geplaatst door  Fojo
FA. (8)

138 verkochte items
Alle items van deze verkoper (27)
  • Busse Weidema (1951)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1990
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen76 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Gesigneerde litho van de kunstenaar Busse Weidema (1951) uit 1990, gedrukt in een oplage van 25 stuks. Rechtsonder is het werk gesigneerd in potlood, linksonder met Captive notious 24/25 litho Papiermaat 76 x 57 cm. (h x b) De litho is in goede staat en is nooit ingelijst geweest.

De litho is in goede staat en is nooit ingelijst geweest.

Busse Weidema (1951)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Fojo
FA. (8)

138 verkochte items
57 cm
76 cm
Starttijd:19-01-2022 om 21:36
Eindtijd:30-01-2022 om 19:21
Openingsbod€ 55
ObjectlocatieTiel, Nederland