950pt Platina ketting - 50 cm - 5.0 gram
Klaus Jürgen Fischer - Umspieltes Feld
Alexis Gorodine - Leatherwords
Type | Schilderij |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Een stilleven van chrysanten in een porseleinen vaas en een blanc de Chine beeld op tafel, met een gordijn als achtergrond. Een prachtig olieschilderij gesigneerd rechtsonder door C. Delort (zie foto).
De schilderij is vol symboliek. Je ziet de vaas met chrysanten. De chrysant staat voor trouw, eerlijkheid en vriendschap. De bloem was al in de 15e eeuw voor de jaartelling in China al populair. In Japan bleef de bloem dat, er is zelfs een nationale feestdag aan gewijd, het ‘Festival van geluk’. Daarnaast horen de bloemen bij de 13e verjaardag van een huwelijk! Mocht je ieder jaar je trouwdag willen vieren dan horen chrysanten bij het ‘ongeluksgetal’ 13.
Daarnaast staat er een blanc de Chine beeld van Guanyin - Chinese godin van troost en genade. Zie voor meer informatie: http://nl.wikipedia.org/wiki/Guanyin
Zowel de schilderij als de lijst zijn net professioneel gereinigd, dus kan zo opgehangen worden. De lijst heeft wat sleetse plekken op de rand, maar het is niet storend.
Afmetingen: 40 x 50cm, in lijst 57 x 67cm.
Starttijd | 28-3-2015 om 18:20 |
Eindtijd | 11-4-2015 om 19:20 |