C. W. Theunisse – Aquarel – Koeien in het water – Gesigneerd & ingelijst-ca 1950

C. W. Theunisse – Aquarel – Koeien in het water – Gesigneerd & ingelijst-ca 1950 kopen? Bied vanaf 50!

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 50,00

C. W. Theunisse – Aquarel – Koeien in het water – Gesigneerd & ingelijst-ca 1950 kopen? Bied vanaf 50!C. W. Theunisse – Aquarel – Koeien in het water – Gesigneerd & ingelijst-ca 1950 kopen? Bied vanaf 50!C. W. Theunisse – Aquarel – Koeien in het water – Gesigneerd & ingelijst-ca 1950 kopen? Bied vanaf 50!C. W. Theunisse – Aquarel – Koeien in het water – Gesigneerd & ingelijst-ca 1950 kopen? Bied vanaf 50!C. W. Theunisse – Aquarel – Koeien in het water – Gesigneerd & ingelijst-ca 1950 kopen? Bied vanaf 50!C. W. Theunisse – Aquarel – Koeien in het water – Gesigneerd & ingelijst-ca 1950 kopen? Bied vanaf 50!C. W. Theunisse – Aquarel – Koeien in het water – Gesigneerd & ingelijst-ca 1950 kopen? Bied vanaf 50!

Ongespecificeerd

Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (72)

2663 verkochte items
  • Ongespecificeerd
TypeTekening / Aquarel

Een aquarel van C. W. Teunisse, gemaakt rond 1950.

Gesigneerd en ingelijst (21 x 26 cm).

Afkomstig uit de nalatenschap van de kunstenaar.

KLAAR OM OP TE HANGEN.

Titel: Zonder titel / titel onbekend (“Koeien i n het water”).

Kunstenaar: C. W. Theunisse.

Techniek: Aquarel.

Jaartal:  Onbekend. Waarschijnlijk gemaakt rond 1950..

Afmetingen: Lijst, 21 x 26 cm.

                        Beeld, 17 x 23 cm.

Ingelijst: In een ‘versierde’ goudkleurige houten lijst met glasplaat.

Gesigneerd: Rechtsonder.

Conditie: De aquarel heeft een (vocht)vlek aan de rechterrand. De lijst heeft slijtplekjes.

Zie ook de foto’s.

KLAAR OM OP TE HANGEN.

Afhandeling:

-De aquarel kan afgehaald worden (in Amsterdam).

-De aquarel kan aangetekend verzonden worden via Postnl.

Verzendkosten:

Binnen Nederland: 8,00 euro.

Naar België: Vanaf 8,00 euro (verzending via KIALA).

Vragen? Stuur gerust even een mailtje.

Ongespecificeerd

Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (72)

2663 verkochte items

Dit item is verkocht voor 50,00

Starttijd:10-01-2015 om 14:41
Eindtijd:17-01-2015 om 14:41

Biedingen (1):

powerp
16 jan. / 00:28
€ 50