C. W. Theunisse – Olieverf- Stadspoorten van Zierikzee - Gesigneerd & ingelijst - Verkocht

C. W. Theunisse – Olieverf- Stadspoorten van Zierikzee - Gesigneerd & ingelijst kopen? Bied vanaf 40!

Verkoopprijs: € 45,00

C. W. Theunisse – Olieverf- Stadspoorten van Zierikzee - Gesigneerd & ingelijst kopen? Bied vanaf 40!C. W. Theunisse – Olieverf- Stadspoorten van Zierikzee - Gesigneerd & ingelijst kopen? Bied vanaf 40!C. W. Theunisse – Olieverf- Stadspoorten van Zierikzee - Gesigneerd & ingelijst kopen? Bied vanaf 40!C. W. Theunisse – Olieverf- Stadspoorten van Zierikzee - Gesigneerd & ingelijst kopen? Bied vanaf 40!C. W. Theunisse – Olieverf- Stadspoorten van Zierikzee - Gesigneerd & ingelijst kopen? Bied vanaf 40!C. W. Theunisse – Olieverf- Stadspoorten van Zierikzee - Gesigneerd & ingelijst kopen? Bied vanaf 40!C. W. Theunisse – Olieverf- Stadspoorten van Zierikzee - Gesigneerd & ingelijst kopen? Bied vanaf 40!

Ongespecificeerd

Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (82)

2855 verkochte items
Alle items van deze verkoper (28)
  • Ongespecificeerd

Een olieverfschilderij van C. W. Teunisse, geschilderd op canvas en gemaakt rond 1950.

Dankzij de informatie van een gebruiker van Kunstveiling blijkt het hier te gaan om de stadspoorten van Zierikzee, gezien vanuit de buitenhaven.

Gesigneerd en in de originele lijst (35 x 42 cm).

Afkomstig uit de nalatenschap van de kunstenaar.

KLAAR OM OP TE HANGEN.

Titel: Zonder titel / titel onbekend.

Kunstenaar: C. W. Theunisse.

Techniek: Olieverf op canvas, gespannen op een houten raam.

Jaartal:  Onbekend. Waarschijnlijk gemaakt rond 1950..

Afmetingen: Lijst, 35 x 42 cm.

                        Beeld, 22 x 29 cm.

Ingelijst: In de originele houten lijst.

Gesigneerd: Rechtsonder.

Conditie: Het werk heeft een schoonmaakbeurt nodig.

Zie ook de foto’s.

KLAAR OM OP TE HANGEN.

Afhandeling:

-Het schilderij kan afgehaald worden (in Amsterdam).

-Het schilderij kan aangetekend verzonden worden via Postnl.

Verzendkosten:

Binnen Nederland: 8,00 euro.

Naar België: Vanaf 8,00 euro (verzending via KIALA).

Vragen? Stuur gerust even een mailtje.

Ongespecificeerd

Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (82)

2855 verkochte items
Dit item is verkocht voor 45,00
Starttijd:26-11-2014 om 15:37
Eindtijd:10-12-2014 om 15:37
Biedingen (2)
Armando
10 dec. / 15:31
€ 45
ArtAtelier
09 dec. / 23:42
€ 40