Niet of onleesbaar gesigneerd - C3749-48 - Dame met hoed - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - C3749-48 - Dame met hoed kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 17,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Niet of onleesbaar gesigneerd - C3749-48 - Dame met hoed kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - C3749-48 - Dame met hoed kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - C3749-48 - Dame met hoed kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1204 verkochte items
Alle items van deze verkoper (23)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeTekening / Aquarel
TechniekPen (Inkt)
StijlImpressionistisch
OnderwerpPortret
IngelijstIngelijst
Afmetingen26 cm x 20 cm (h x b)
Lijst38.5 cm x 31.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Kunstenaar onbekend, inkt op papier, dame met hoed, r.o. gesigneerd, beeldmaat: 26x20cm, lijstmaat: 38,5x31,5cm.

Dit werk is uitsluitend op te halen op onze locatie in Nieuwersluis.
ConditieRedelijk

Papier vergeeld, lijst bevat oppervlaktevuil en slijtschade door de tijd.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(42)
Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1204 verkochte items
31.5 cm
38.5 cm
20 cm
26 cm
Dit item is verkocht voor 17,25(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:13-03-2020 om 16:04
Eindtijd:19-03-2020 om 19:04
Biedingen (2)
Jeanrosen
16 mrt. / 22:05
€ 15
balsem_voor_de_ziel
15 mrt. / 22:49
€ 10