Anton Dirckx - C3805-42 - Aan de haven

Anton Dirckx - C3805-42 - Aan de haven kopen? Bied vanaf 20!
Anton Dirckx - C3805-42 - Aan de haven kopen? Bied vanaf 20!Anton Dirckx - C3805-42 - Aan de haven kopen? Bied vanaf 20!

Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1204 verkochte items
Alle items van deze verkoper (23)
  • Anton Dirckx (1878-1927)
TypeTekening / Aquarel
TechniekPastel/Krijt
StijlImpressionistisch
OnderwerpHavengezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen18 cm x 30 cm (h x b)
Lijst22 cm x 33.5 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Anton Dirckx, krijttekening, aan de haven, beeldmaat 18x30, lijstmaat 22x33,5.

Dit werk is op te halen op onze locatie in Nieuwersluis.
ConditieRedelijk

Papier vergeeld, vochtschade. Lijst: oppervlaktevuil, slijtschade door de tijd.

Anton Dirckx (1878-1927)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1204 verkochte items
33.5 cm
22 cm
30 cm
18 cm
Starttijd:26-07-2019 om 14:59
Eindtijd:04-08-2019 om 20:29
Openingsbod€ 20
ObjectlocatieNieuwersluis, Nederland
VerzendingAlleen per koerier