Jan Schoonhoven Jr. - C3943 - Abstracte voorstelling - Verkocht

Jan Schoonhoven Jr. - C3943 - Abstracte voorstelling kopen? Bied vanaf 200!

Verkoopprijs: € 201,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Jan Schoonhoven Jr. - C3943 - Abstracte voorstelling kopen? Bied vanaf 200!Jan Schoonhoven Jr. - C3943 - Abstracte voorstelling kopen? Bied vanaf 200!Jan Schoonhoven Jr. - C3943 - Abstracte voorstelling kopen? Bied vanaf 200!

Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1204 verkochte items
Alle items van deze verkoper (23)
  • Jan Schoonhoven Jr. (1975)
Jaartal2010
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen64 cm x 49 cm (h x b)
Lijst66 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Abstracte voorstelling, rechtsonder gesigneerd, gedateerd 2010, T-21-010, gemengde technieken op papier, beeldmaat: 64 x 49 cm, lijstmaat: 66 x 51 cm.

Dit werk is op te halen op onze locatie in Nieuwersluis.
ConditieRedelijk

Papier vergeeld, wat vervuiling achter glas, lijst heeft oppervlaktevuil en slijtschade door tijd.

Jan Schoonhoven Jr. (1975)

Alle items van deze kunstenaar(5)
Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1204 verkochte items
51 cm
66 cm
49 cm
64 cm
Dit item is verkocht voor 201,25(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:22-01-2020 om 14:47
Eindtijd:10-03-2020 om 06:44
Centerfo
09 mrt. / 12:13
€ 175