Niet of onleesbaar gesigneerd - C3962 - Bloesemtak - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - C3962 - Bloesemtak kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 18,40 (Incl. 15% veilingkosten)

Niet of onleesbaar gesigneerd - C3962 - Bloesemtak kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - C3962 - Bloesemtak kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1204 verkochte items
Alle items van deze verkoper (23)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeTekening / Aquarel
TechniekAquarel
StijlImpressionistisch
OnderwerpBloemen en Planten
IngelijstIngelijst
Afmetingen17 cm x 24.5 cm (h x b)
Lijst33.5 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
C3962, kunstenaar onbekend,  bloesemtak, aquarel op papier, beeldmaat 17 x 24,5 cm, lijstmaat 33,5 x 43 cm.

Dit werk is op te halen op onze locatie in Nieuwersluis.
Voor verzendingen zijn we afhankelijk van koeriers.
ConditieRedelijk

Papier vergeeld, wat vlekjes, wat vervuiling tussen papier en glas. De lijst bevat oppervlaktevuil en slijtschade door de tijd, passe partout is vergeeld.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(42)
Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1204 verkochte items
43 cm
33.5 cm
24.5 cm
17 cm
Dit item is verkocht voor 18,40(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:19-04-2020 om 19:26
Eindtijd:26-04-2020 om 19:39
Biedingen (6)
Meoriordan
24 apr. / 16:45
€ 16
Braamberg
24 apr. / 16:44
€ 11
Meoriordan
24 apr. / 16:44
€ 10
Braamberg
20 apr. / 08:36
€ 5
nelleke1958
20 apr. / 08:36
€ 3
Braamberg
19 apr. / 19:33
€ 1