FA. (2)

Annie Bruin - C4006-2 - op de hei in de herfst

Annie Bruin - C4006-2 - op de hei in de herfst kopen? Bied vanaf 60!
Annie Bruin - C4006-2 - op de hei in de herfst kopen? Bied vanaf 60!Annie Bruin - C4006-2 - op de hei in de herfst kopen? Bied vanaf 60!Annie Bruin - C4006-2 - op de hei in de herfst kopen? Bied vanaf 60!

Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1204 verkochte items
Alle items van deze verkoper (23)
  • Annie Bruin (1870-1961)
TypeTekening / Aquarel
TechniekAquarel
StijlImpressionistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen36.5 cm x 46 cm (h x b)
Lijst54.5 cm x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
C4006-2
Annie  bruin, aquarel, op de hei in de herfst, op papier, r.o. gesigneerd

Dit werk kan worden opgehaald op onze locatie in Nieuwersluis. Voor meer informatie over de staat van dit werk kunt u contact met ons opnemen.
ConditieRedelijk

papier vergeeld, wat vochtschade, vervuiling tussen glas en werk, lijst slijtschade en oppervlaktevuil door de tijd

Annie Bruin (1870-1961)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1204 verkochte items
66 cm
54.5 cm
46 cm
36.5 cm
Starttijd:03-10-2019 om 10:40
Eindtijd:17-10-2019 om 19:20
Openingsbod€ 60
ObjectlocatieNieuwersluis, Nederland
VerzendingAlleen per koerier