Niet of onleesbaar gesigneerd - C4125-3 - Stilleven met bloemen en appels - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - C4125-3 - Stilleven met bloemen en appels kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 3,45 (Incl. 15% veilingkosten)

Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1204 verkochte items
Alle items van deze verkoper (23)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
DragerPaneel
StijlImpressionistisch
OnderwerpStilleven
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
C4125-3 , kunstenaar onbekend, r.o. onleesbaar gesigneerd, Stilleven met bloemen en appels, olie op paneel, paneelmaat: 50 x 40 cm.

Dit werk is op te halen op onze locatie in Nieuwersluis.
Voor verzendingen zijn we afhankelijk van koeriers.
ConditieRedelijk

Vergeelde vernis, sterk vervuild, vochtschade, verfverlies r.b., vernis dof uitgeslagen.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(42)
Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1204 verkochte items
40 cm
50 cm
Dit item is verkocht voor 3,45(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:09-04-2020 om 18:11
Eindtijd:19-04-2020 om 20:34
Biedingen (2)
zacj01
19 apr. / 20:17
€ 3
nelleke1958
09 apr. / 23:18
€ 1