Niet of onleesbaar gesigneerd - c4390-4. ets Delft, Vrouwenrecht - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - c4390-4. ets Delft, Vrouwenrecht kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd - c4390-4. ets Delft, Vrouwenrecht kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - c4390-4. ets Delft, Vrouwenrecht kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - c4390-4. ets Delft, Vrouwenrecht kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - c4390-4. ets Delft, Vrouwenrecht kopen? Bied vanaf 10!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
StijlImpressionistisch
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen15 cm x 20.5 cm (h x b)
Lijst29 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
C4390-4,
Delft Vrouwenrecht,
ets, ro gesigneerd
beeldmaat 15x20,5,
lijstmaat 29x37

Dit werk is op te halen op onze locatie in Nieuwersluis.
ConditieRedelijk

staat:papier verkleurd door de tijd en gebobbeld, lijst: oppervlaktevervuiling en slijtschade door de tijd

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (84)
Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1217 verkochte items
Alle items van deze verkoper (80)
37 cm
29 cm
20.5 cm
15 cm
Dit item is verkocht voor 11,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:05-03-2020 om 18:58
Eindtijd:13-03-2020 om 21:56
bartholdus
13 mrt. / 14:04
€ 10