Camille Kufferath - stadszicht - San Gimignano

Camille Kufferath - stadszicht - San Gimignano kopen? Bied vanaf 1!
Camille Kufferath - stadszicht - San Gimignano kopen? Bied vanaf 1!Camille Kufferath - stadszicht - San Gimignano kopen? Bied vanaf 1!Camille Kufferath - stadszicht - San Gimignano kopen? Bied vanaf 1!
  • Camille Kufferath
TypeTekening / Aquarel
TechniekAquarel
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen41 cm x 31 cm (h x b)
Incl. lijst55 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Toscaans stadzicht. Torens van San Gimignano

Camille Kufferath

Engels Engels Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  jonasdreesen

Lid sinds 2022
1 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
46 cm
55 cm
31 cm
41 cm
Starttijd6-3-2023 om 13:03
Eindtijd15-3-2023 om 21:26
Openingsbod € 1
ObjectlocatieHalle,  België
VerzendingAlleen binnen Europa