Camille Kufferath - stadszicht

Camille Kufferath - stadszicht kopen? Bied vanaf 80!
Camille Kufferath - stadszicht kopen? Bied vanaf 80!Camille Kufferath - stadszicht kopen? Bied vanaf 80!
  • Camille Kufferath
TypeTekening / Aquarel
TechniekAquarel
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen39 cm x 29 cm (h x b)
Incl. lijst59 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Kerkje - stadszicht
aquarel van c. Kufferath

Camille Kufferath

Engels Engels Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  jonasdreesen

Lid sinds 2022
1 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
48 cm
59 cm
29 cm
39 cm
Starttijd25-9-2022 om 21:32
Eindtijd1-10-2022 om 20:46
Openingsbod € 80
ObjectlocatieHalle,  België