Karel Appel - Can we dance a landscape? (mooi gelijst)

Karel Appel - Can we dance a landscape? (mooi gelijst) kopen? Bied vanaf 499!
  • Karel Appel (1921-2006)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1987
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen39 cm x 59 cm (h x b)
Lijst52 cm x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Can we dance a landscape?
Specificaties:
Kunstenaar:Karel Appel
Afmeting:39 x 59
Maat lijst:52 x 72
Handgesigneerd:Ja, rechtsonder
Lijst:Mooie, witte lijst met passepartout
Datum:1987
Techniek:Litho, genummerd 93/95
Een van de vier litho's uit het portfolio Can we dance a landscape? uit 1987. Rechtsonder gesigneerd, linksonder genummerd.
Karel Appel krijgt in 1987 van de Opera van Parijs een opdracht om het ballet 'Can We Dance A Landscape?' vorm te geven. Het wordt in 1989 uitgevoerd voor de Brooklyn Academy of Music ter gelegenheid van het Next Wave festival, in samenwerking met de Japanse danser en choreograaf Min Tanaka en de Vietnamese componist Dao. Voor die gelegenheid maakte Appel ook deze gelijknamige portfolio bestaande uit vier litho's. Uitgegeven door Editions F.B., Paris. - Geprint bij Arts-Litho, Paris

Starttijd:24-08-2022 om 14:16
Eindtijd:02-09-2022 om 22:18
Openingsbod € 499
ObjectlocatieObbicht, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland