Carel Blazer - Gelatine zilverdruk: Sliedrecht Merwede

Carel Blazer - Gelatine zilverdruk: Sliedrecht Merwede kopen? Bied vanaf 185!
Carel Blazer - Gelatine zilverdruk: Sliedrecht Merwede kopen? Bied vanaf 185!Carel Blazer - Gelatine zilverdruk: Sliedrecht Merwede kopen? Bied vanaf 185!Carel Blazer - Gelatine zilverdruk: Sliedrecht Merwede kopen? Bied vanaf 185!Carel Blazer - Gelatine zilverdruk: Sliedrecht Merwede kopen? Bied vanaf 185!Carel Blazer - Gelatine zilverdruk: Sliedrecht Merwede kopen? Bied vanaf 185!Carel Blazer - Gelatine zilverdruk: Sliedrecht Merwede kopen? Bied vanaf 185!
  • Carel Blazer (1911-1980)
TypeFotografie
TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen22 cm x 20 cm (h x b)
Passe-partout50 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Gelatine zilverdruk van Carel Blazer. Titel: Sliedrecht Merwede. Afmetingen incl passepartout: H50 x b40cm. Afmetingen foto: H22 x b20cm. Het werk is binnenin de passepartout gesigneerd door de kunstenaar. Achterop het werk staat een stempel en daar staat div. aantekeningen. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Verzenden: onze verzenddagen zijn dinsdag en donderdag.

Links onder in de hoek zit een vouwtje. Zie foto's. Met passe-partout erover zie je daar niets van.

Carel Blazer (1911-1980)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (172)

5444 verkochte items
Alle items van deze verkoper (303)
40 cm
50 cm
20 cm
22 cm
Starttijd:19-09-2022 om 21:58
Eindtijd:25-09-2022 om 21:29
Openingsbod € 185
Objectlocatie's-Gravenzande, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa