Carel Ferdinand Lampe - olieverf op doek - stilleven met fruit en gemberpot - Verkocht

Carel Ferdinand Lampe - olieverf op doek - stilleven met fruit en gemberpot kopen? Bied vanaf 95!
Carel Ferdinand Lampe - olieverf op doek - stilleven met fruit en gemberpot kopen? Bied vanaf 95!Carel Ferdinand Lampe - olieverf op doek - stilleven met fruit en gemberpot kopen? Bied vanaf 95!Carel Ferdinand Lampe - olieverf op doek - stilleven met fruit en gemberpot kopen? Bied vanaf 95!Carel Ferdinand Lampe - olieverf op doek - stilleven met fruit en gemberpot kopen? Bied vanaf 95!Carel Ferdinand Lampe - olieverf op doek - stilleven met fruit en gemberpot kopen? Bied vanaf 95!Carel Ferdinand Lampe - olieverf op doek - stilleven met fruit en gemberpot kopen? Bied vanaf 95!
  • Carel Ferdinand Lampe (1889-1957)

Schilder : Carel Ferdinand Lampe (1889-1956);
Titel/Voorstelling : "stilleven met fruit en gemberpotje";
Datering : 1910-1930;
Medium / Techniek : olieverf op doek;
Afmeting : 34,5 x 43 cm;
Gesigneerd : rechtsonder;
Conditie : goed.

Lampe heeft vooral in en rond Arnhem geschilderd.

Ontleend aan RKD-archief:

 Geboren  1889-09-19  Sterfplaats  Arnhem  Plaats van werkzaamheid  Arnhem  Kwalificaties  schilder Materiaal/techniek  olieverf  Onderwerpen  landschap (als genre)  Onderwerpen  stillevens

Literatuur:

Scheen 1969-1970 , dl. 1, p. 676 (als: Lampe, Carel Ferdinand;*)  Jacobs 2000 , dl. 3, p. 631 (als: Lampe, Carel Ferdinand)

Carel Ferdinand Lampe (1889-1957)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  KunstkamerZandvoort
FA. (17)

650 verkochte items
Alle items van deze verkoper (16)
Dit item is verkocht voor 95,00
Starttijd:29-01-2017 om 14:44
Eindtijd:05-02-2017 om 20:44
Dolaart
31 jan. / 13:38
€ 95