Carel Nicolaas Storm van 's-Gravesande - piers at zeebrug

Carel Nicolaas Storm van 's-Gravesande - piers at zeebrug kopen? Bied vanaf 50!
Carel Nicolaas Storm van 's-Gravesande - piers at zeebrug kopen? Bied vanaf 50!Carel Nicolaas Storm van 's-Gravesande - piers at zeebrug kopen? Bied vanaf 50!Carel Nicolaas Storm van 's-Gravesande - piers at zeebrug kopen? Bied vanaf 50!Carel Nicolaas Storm van 's-Gravesande - piers at zeebrug kopen? Bied vanaf 50!Carel Nicolaas Storm van 's-Gravesande - piers at zeebrug kopen? Bied vanaf 50!Carel Nicolaas Storm van 's-Gravesande - piers at zeebrug kopen? Bied vanaf 50!Carel Nicolaas Storm van 's-Gravesande - piers at zeebrug kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  etsje
FA. (1)

17 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Carel Nicolaas Storm van 's-Gravesande (1841-1924)
TypePrenten voor 1900
Periode1800 t/m 1899
TechniekEts
OnderwerpLandschap
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen13 cm x 19.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooie ets zowel in de plaat als in potlood ondertekend.
aan de onderzijde voorzien van een titel "piers at zeebrug".
tevens voorzien van een stempel.

papier is wat verkleurd en dat is niet egaal.
ConditieRedelijk

de verkleuring van het papier is niet geheel egaal.

Carel Nicolaas Storm van 's-Gravesande (1841-1924)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  etsje
FA. (1)

17 verkochte items
19.5 cm
13 cm
Starttijd:31-01-2022 om 14:08
Eindtijd:08-02-2022 om 22:14
Openingsbod€ 50
ObjectlocatieAxel, Nederland
VerzendingNaar Nederland en België