Carel Sondermeyer.-Het Stokpaardmannetje- Zeefdruk. 1982. Gesigneerd. Ingelijst - Verkocht

Carel Sondermeyer.-Het Stokpaardmannetje- Zeefdruk. 1982. Gesigneerd. Ingelijst kopen? Bied vanaf 75!

Verkoopprijs: € 75,00

Carel Sondermeyer.-Het Stokpaardmannetje- Zeefdruk. 1982. Gesigneerd. Ingelijst kopen? Bied vanaf 75!Carel Sondermeyer.-Het Stokpaardmannetje- Zeefdruk. 1982. Gesigneerd. Ingelijst kopen? Bied vanaf 75!Carel Sondermeyer.-Het Stokpaardmannetje- Zeefdruk. 1982. Gesigneerd. Ingelijst kopen? Bied vanaf 75!Carel Sondermeyer.-Het Stokpaardmannetje- Zeefdruk. 1982. Gesigneerd. Ingelijst kopen? Bied vanaf 75!Carel Sondermeyer.-Het Stokpaardmannetje- Zeefdruk. 1982. Gesigneerd. Ingelijst kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  char
FA. (10)

501 verkochte items
  • Carel Sondermeyer (1946)
GesigneerdHandgesigneerd

Carel Sondermeyer.

Heel grappige en kleurige zeefdruk met een lange uitleg onderaan de tekening en verdere de (on)nodige aanwijzingen op diverse punten. (zie afbeeldingen)

Materiaal: Zeefdruk op papier.

Afmetingen lijst en passe partout: 38 x 48 cm.

Afmetingen beeld: 20 x 30 cm.

Jaar en datum: 11-9-1982.

Signatuur: Handgesigneerd in potlood.

Oplage: Niet aangegeven.

Ingelijst: Ja. In lichthouten moderne lijst. Kan zo worden opgehangen.

Conditie: In uitstekende staat.

Verzending: Afhalen in Voorschoten geniet de voorkeur.

 Of: Door Post.nl met Track en Trace (aangetekend) € 12,50 (NL). Naar België  € 20,-

Dit item is verkocht voor 75,00
Starttijd:08-04-2018 om 02:20
Eindtijd:13-04-2018 om 20:20
dick2261
13 apr. / 16:45
€ 75