Carel Willink: Zeefdruk - Gezicht op Château Dampierre - opl. 200 ex. - Verkocht

Carel Willink: Zeefdruk - Gezicht op Château Dampierre - opl. 200 ex. kopen? Bied vanaf 239!

Verkoopprijs: € 239,00

Carel Willink: Zeefdruk - Gezicht op Château Dampierre - opl. 200 ex. kopen? Bied vanaf 239!Carel Willink: Zeefdruk - Gezicht op Château Dampierre - opl. 200 ex. kopen? Bied vanaf 239!Carel Willink: Zeefdruk - Gezicht op Château Dampierre - opl. 200 ex. kopen? Bied vanaf 239!Carel Willink: Zeefdruk - Gezicht op Château Dampierre - opl. 200 ex. kopen? Bied vanaf 239!Carel Willink: Zeefdruk - Gezicht op Château Dampierre - opl. 200 ex. kopen? Bied vanaf 239!Carel Willink: Zeefdruk - Gezicht op Château Dampierre - opl. 200 ex. kopen? Bied vanaf 239!Carel Willink: Zeefdruk - Gezicht op Château Dampierre - opl. 200 ex. kopen? Bied vanaf 239!

Geplaatst door  ARTillery
FA. (4)

70 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Carel Willink (1900-1983)
GesigneerdHandgesigneerd

Zeefdruk speciaal uitgegeven voor de Vrienden van de Goede Wijn.

Gezicht op Château Dampierre in prachtige lijst (achter glas en passepartout).

Gesigneerd door Sylvia Willink.  Oplage: 171/200.  Incl. certificaat.

Afmetingen: 68cm x 78cm (incl. lijst), 40cm x 53cm (beeld).

Graag ophalen.

Dit item is verkocht voor 239,00
Starttijd:26-09-2017 om 20:03
Eindtijd:03-10-2017 om 20:03
muldj01
27 sep. / 12:39
€ 239