Kleurige grote litho van de Deense Cobra kunstenaar Carl Henning Pedersen (1913 - 2007).
Het werk is gedrukt op geschept papier.
De litho is voluit gesigneerd, gedateerd (1985) en genummerd 103/250.
Het werk wordt veilig verpakt en verzonden, maar de voorkeur heeft afhalen, gezien het altijd kwetsbare glas dat in de lijst zit.
Het werk komt uit de collectie van Randstad Uitzendbureau en heeft op het hoofdkantoor gehangen. Sticker Randstad zit op de achterkant.
Bij de laatste restyle is het werk niet meer teruggehangen, en heeft het in een opslag gestaan. Door de vele verplaatsingen is de metalen lijst her en der beschadigd. Glas is rechtsonder kapot, zit net in het zicht.