Carl-Henning Pedersen - Litho - Compositie met figuren 3 - 1985

Carl-Henning Pedersen - Litho - Compositie met figuren 3 - 1985 kopen? Bied vanaf 350!
Carl-Henning Pedersen - Litho - Compositie met figuren 3 - 1985 kopen? Bied vanaf 350!Carl-Henning Pedersen - Litho - Compositie met figuren 3 - 1985 kopen? Bied vanaf 350!Carl-Henning Pedersen - Litho - Compositie met figuren 3 - 1985 kopen? Bied vanaf 350!Carl-Henning Pedersen - Litho - Compositie met figuren 3 - 1985 kopen? Bied vanaf 350!Carl-Henning Pedersen - Litho - Compositie met figuren 3 - 1985 kopen? Bied vanaf 350!Carl-Henning Pedersen - Litho - Compositie met figuren 3 - 1985 kopen? Bied vanaf 350!Carl-Henning Pedersen - Litho - Compositie met figuren 3 - 1985 kopen? Bied vanaf 350!Carl-Henning Pedersen - Litho - Compositie met figuren 3 - 1985 kopen? Bied vanaf 350!Carl-Henning Pedersen - Litho - Compositie met figuren 3 - 1985 kopen? Bied vanaf 350!
  • Carl-Henning Pedersen (1913-2007)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1985
TechniekLitho
StijlExpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen74.5 x 54.5 cm (h x b)
Incl. lijst76 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage102/250
Kleurige grote litho van de Deense Cobra kunstenaar Carl Henning Pedersen (1913 - 2007).

Het werk is gedrukt op geschept papier.
De litho is voluit gesigneerd, gedateerd (1985) en genummerd 103/250.

Het werk wordt veilig verpakt en verzonden, maar de voorkeur heeft afhalen, gezien het altijd kwetsbare glas dat in de lijst zit.

Het werk komt uit de  collectie van Randstad Uitzendbureau en heeft op het hoofdkantoor gehangen. Sticker Randstad zit op de achterkant.

Bij de laatste restyle is het werk niet meer teruggehangen, en heeft het in een opslag gestaan. Door de vele verplaatsingen is de metalen lijst her en der beschadigd.  Glas is rechtsonder kapot, zit net in het zicht.

litho is prima, de lijst is tijdens diverse verplaatsingen wat beschadigd.
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 17,50

Carl-Henning Pedersen (1913-2007)

Deens Deens Alle items van deze kunstenaar (5)

Geplaatst door  KeesvanDongenArt
Lid sinds 2017
433 verkochte items
Alle items van deze verkoper (37)
56 cm
76 cm
54.5 cm
74.5 cm
Starttijd29-4-2021 om 9:13
Eindtijd13-5-2021 om 19:07
Openingsbod € 350
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieRaamsdonksveer,  Nederland