Carla Raadsveld - Africa

Carla Raadsveld - Africa kopen? Bied vanaf 45!
Carla Raadsveld - Africa kopen? Bied vanaf 45!Carla Raadsveld - Africa kopen? Bied vanaf 45!Carla Raadsveld - Africa kopen? Bied vanaf 45!Carla Raadsveld - Africa kopen? Bied vanaf 45!Carla Raadsveld - Africa kopen? Bied vanaf 45!Carla Raadsveld - Africa kopen? Bied vanaf 45!Carla Raadsveld - Africa kopen? Bied vanaf 45!Carla Raadsveld - Africa kopen? Bied vanaf 45!Carla Raadsveld - Africa kopen? Bied vanaf 45!Carla Raadsveld - Africa kopen? Bied vanaf 45!Carla Raadsveld - Africa kopen? Bied vanaf 45!Carla Raadsveld - Africa kopen? Bied vanaf 45!
  • Carla Raadsveld (1950)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen87 cm x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage375
Conditie: uitstekend.
Oplage: 117/375.
Hand gesigneerd in potlood.
Wordt zorgvuldig verpakt en verzekerd verzonden.

Carla Raadsveld (1950)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (8)
Geplaatst door  Privateartcollector
FA. (28)

Lid sinds 2017
1477 verkochte items
Alle items van deze verkoper (93)
67 cm
87 cm
Starttijd:12-08-2022 om 23:47
Eindtijd:21-08-2022 om 22:32
Openingsbod € 45
ObjectlocatieNuenen, Nederland