Carla Raadsveld - Zeefdruk, zonder titel III

Carla Raadsveld - Zeefdruk, zonder titel III kopen? Bied vanaf 30!
Carla Raadsveld - Zeefdruk, zonder titel III kopen? Bied vanaf 30!Carla Raadsveld - Zeefdruk, zonder titel III kopen? Bied vanaf 30!Carla Raadsveld - Zeefdruk, zonder titel III kopen? Bied vanaf 30!Carla Raadsveld - Zeefdruk, zonder titel III kopen? Bied vanaf 30!Carla Raadsveld - Zeefdruk, zonder titel III kopen? Bied vanaf 30!Carla Raadsveld - Zeefdruk, zonder titel III kopen? Bied vanaf 30!Carla Raadsveld - Zeefdruk, zonder titel III kopen? Bied vanaf 30!Carla Raadsveld - Zeefdruk, zonder titel III kopen? Bied vanaf 30!Carla Raadsveld - Zeefdruk, zonder titel III kopen? Bied vanaf 30!Carla Raadsveld - Zeefdruk, zonder titel III kopen? Bied vanaf 30!Carla Raadsveld - Zeefdruk, zonder titel III kopen? Bied vanaf 30!Carla Raadsveld - Zeefdruk, zonder titel III kopen? Bied vanaf 30!Carla Raadsveld - Zeefdruk, zonder titel III kopen? Bied vanaf 30!Carla Raadsveld - Zeefdruk, zonder titel III kopen? Bied vanaf 30!Carla Raadsveld - Zeefdruk, zonder titel III kopen? Bied vanaf 30!
  • Carla Raadsveld (1950)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
OnderwerpDieren
IngelijstIngelijst
Afmetingen52 cm x 77 cm (h x b)
Lijst63.5 cm x 88.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage32/375

Carla Raadsveld (1950) volgde haar opleiding aan de Academie voor Beeldende Kunsten in Rotterdam.
Over haar werk zegt zij zelf dat haar werk niets met mode of trends te maken heeft. Carla Raadsveld is absoluut niet iemand die achter de dingen aan moet. Hier zegt zij overigens niet mee dat kunstenaars die wel tot bepaalde modes of trends behoren maar achter alles aanhollen. Sommige kunstenaars zijn naar de mening van Carla Raadsveld veel meer dan zij gevoelig zijn voor nieuwtjes die de tijd voortbrengt. Vanuit die nieuwheid ontstaat ook kunst omdat men probeert vorm te geven aan het moment waarop men leeft. Al blijft iedere kunstenaar een kind van zijn tijd. Dit geldt voor haar net zo goed. Wat dat betreft is zij zonder twijfel een kunstenaar van de twintigste eeuw, want ze gebruikt de wereld om zich heen. Ze zoekt altijd naar sfeervolle plaatsen die haar aanspreken of haar iets zeggen en haar op die manier inspireren.

Goed.
In het werk zit aan de bovenkant in het midden een klein scheurtje.
De Lijst heeft wat kleine krasjes.
Zie de foto's voor een goed indruk.

Carla Raadsveld (1950)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (5)
Geplaatst door  duif
FA. (48)

Lid sinds 2018
1472 verkochte items
Alle items van deze verkoper (146)
88.5 cm
63.5 cm
77 cm
52 cm
Starttijd:13-11-2022 om 00:15
Eindtijd:25-11-2022 om 22:22
Openingsbod € 30
ObjectlocatieAlkmaar,  Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland