Carla Rodenberg - C2809, Stilleven met droogbloemen

Carla Rodenberg - C2809, Stilleven met droogbloemen kopen? Bied vanaf 150!
Carla Rodenberg - C2809, Stilleven met droogbloemen kopen? Bied vanaf 150!Carla Rodenberg - C2809, Stilleven met droogbloemen kopen? Bied vanaf 150!Carla Rodenberg - C2809, Stilleven met droogbloemen kopen? Bied vanaf 150!
  • Carla Rodenberg (1941)
Jaartal1992
StijlImpressionistisch
OnderwerpStilleven
IngelijstIngelijst
Afmetingen120 cm x 100 cm (h x b)
Lijst131 cm x 111 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
C2809, Carla Roodenberg, olie op doek, Stilleven met droogbloemen, rechtsonder gesigneerd, gedateerd 92, doekmaat 120 x 100 cm, lijstmaat 131 x 111 cm.

Dit werk is op te halen op onze locatie in Nieuwersluis.
Voor verzendingen zijn we afhankelijk van koeriers.
ConditieRedelijk

Doek bevat oppervlaktevuil en verkleurde vernis door de tijd, de lijst bevat oppervlaktevuil en slijtschade door de tijd.

Carla Rodenberg (1941)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1217 verkochte items
Alle items van deze verkoper (80)
111 cm
131 cm
100 cm
120 cm
Starttijd:10-06-2022 om 10:06
Eindtijd:19-06-2022 om 21:21
Openingsbod € 150
ObjectlocatieNieuwersluis, Nederland
VerzendingAlleen per koerier