Carley Ponse - Ets - 1971

Carley Ponse - Ets - 1971 kopen? Bied vanaf 35!
Carley Ponse - Ets - 1971 kopen? Bied vanaf 35!Carley Ponse - Ets - 1971 kopen? Bied vanaf 35!Carley Ponse - Ets - 1971 kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  KiewitKunstonder100euro
FA. (28)

870 verkochte items
Alle items van deze verkoper (373)
  • Carley Ponse
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1971
TechniekEts
OnderwerpAbstract
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen31 cm x 10 cm (h x b)
Passe-partout50.5 cm x 32.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Ets van Carley Ponse uit 1971(5). Nummer: Eigen druk. Afmetingen blad incl passe-partout: H50.5 xb32.5cm. Afmetingen voorstelling: H31 x b10cm. Het werk is midden onder, met potlood, gesigneerd door de kunstenares. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Carley Ponse

Alle items van deze kunstenaar(2)
FA. (28)

870 verkochte items
32.5 cm
50.5 cm
10 cm
31 cm
Sluit over 3d 18u 45m 18s
Openingsbod€ 35
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE, Nederland
Starttijd:08-08-2022 om 23:00
Eindtijd:17-08-2022 om 19:03