Carley Ponse - ets: Draaiende woorden... - 1970

Carley Ponse - ets: Draaiende woorden... - 1970 kopen? Bied vanaf 35!
Carley Ponse - ets: Draaiende woorden... - 1970 kopen? Bied vanaf 35!Carley Ponse - ets: Draaiende woorden... - 1970 kopen? Bied vanaf 35!Carley Ponse - ets: Draaiende woorden... - 1970 kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  KiewitKunstonder100euro
FA. (28)

870 verkochte items
Alle items van deze verkoper (373)
  • Carley Ponse
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen31 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Ets van Carley Ponse uit 1970(9). Titel: Draaiende woorden geven mijn ritme in de tijd nu zeer scherp aan-uit. Nummer: Eigen druk. Afmetingen blad incl passe-partout: H50.5 xb32.5cm. Afmetingen voorstelling: H21 x b13 cm. Het werk is midden onder, met potlood, gesigneerd door de kunstenares. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Passe-partout is vuil.

Carley Ponse

Alle items van deze kunstenaar(2)
FA. (28)

870 verkochte items
42 cm
31 cm
Starttijd:08-08-2022 om 22:58
Eindtijd:13-08-2022 om 20:02
Openingsbod€ 35
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE, Nederland