Carmi Butteling - Onbekend

Carmi Butteling - Onbekend kopen? Bied vanaf 10!
Carmi Butteling - Onbekend kopen? Bied vanaf 10!Carmi Butteling - Onbekend kopen? Bied vanaf 10!Carmi Butteling - Onbekend kopen? Bied vanaf 10!Carmi Butteling - Onbekend kopen? Bied vanaf 10!Carmi Butteling - Onbekend kopen? Bied vanaf 10!
  • Carmi Butteling (1936)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1979
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 40 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 150
Nummer 83 van 150.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 19,50
Naar Duitsland € 19,50
Europese Unie € 19,50

Carmi Butteling (1936)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  Kirill
Lid sinds 2019
30 verkochte items
Alle items van deze verkoper (19)
55 cm
40 cm