Carmi Butteling - zonder titel - gesigneerd - 25 ex - ingelijst - Verkocht

Carmi Butteling - zonder titel - gesigneerd - 25 ex - ingelijst kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 28,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Carmi Butteling - zonder titel - gesigneerd - 25 ex - ingelijst kopen? Bied vanaf 25!Carmi Butteling - zonder titel - gesigneerd - 25 ex - ingelijst kopen? Bied vanaf 25!Carmi Butteling - zonder titel - gesigneerd - 25 ex - ingelijst kopen? Bied vanaf 25!Carmi Butteling - zonder titel - gesigneerd - 25 ex - ingelijst kopen? Bied vanaf 25!Carmi Butteling - zonder titel - gesigneerd - 25 ex - ingelijst kopen? Bied vanaf 25!Carmi Butteling - zonder titel - gesigneerd - 25 ex - ingelijst kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  Collectorito
FA. (12)

Lid sinds 2017
144 verkochte items
  • Carmi Butteling (1936)
Jaartal1989
IngelijstIngelijst
Afmetingen35 cm x 28.5 cm (h x b)
Lijst67 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage14/25

Jaartal: 1989
Afmetingen blad: 65 cm x 50 cm (afmetingen beeld: 35 cm x 28,5 cm)
Oplage: 14/25
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (linksonder)
Materiaal: Zeefdruk op papier
Ingelijst: Ja
Conditie: Beeld in zeer goede staat. Rechtsonder een vrouwtje in papier(zie foto)

Rechtsonder klein vouwtje zie foto

Carmi Butteling (1936)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Collectorito
FA. (12)

Lid sinds 2017
144 verkochte items
52 cm
67 cm
28.5 cm
35 cm
Dit item is verkocht voor 28,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:10-04-2020 om 16:37
Eindtijd:18-04-2020 om 20:47
jpj
16 apr. / 22:54
€ 25