Lou Thissen - Carnaval - Verkocht

Lou Thissen - Carnaval kopen? Bied vanaf 45!

Verkoopprijs: € 45,00

Lou Thissen - Carnaval kopen? Bied vanaf 45!Lou Thissen - Carnaval kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  deKunstZolder
FA. (16)

1356 verkochte items
Alle items van deze verkoper (20)
  • Lou Thissen (1950)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2003
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen66 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage125
  • Gesigneerde zeefdruk
  • Beeldformaat: 50 x 50 cm
  • Papierformaat: 62 x 66 cm
  • Oplage: 125
  • Genummerd: Ja
  • Gesigneerd: Ja
  • Drukgangen: 25
  • Jaar: 2003
Zeefdruk is door meesterzeefdrukker Wout van der Vet met de hand gedrukt op geschept papier en genummerd en gesigneerd met potlood door de kunstenaar.

Lou Thissen (1950)

Alle items van deze kunstenaar(8)
Geplaatst door  deKunstZolder
FA. (16)

1356 verkochte items
62 cm
66 cm
Dit item is verkocht voor 45,00
Starttijd:28-07-2018 om 23:06
Eindtijd:01-08-2018 om 19:28
duppi
01 aug. / 18:28
€ 45