Carola Popma: Tekening

Carola Popma: Tekening kopen? Bied vanaf 125!

Carola Popma: Tekening

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 125,00

Geplaatst door  Renee
FA. (48)

2464 verkochte items
Alle items van deze verkoper (30)
  • Carola Popma (1954)
TypeTekening / Aquarel

Kunstenaar; Carola Popma

Techniek: Tekening

z.t.

Gesigneerd

Jaartal; 1998

Gesigneerd.

ingelijst in houten lijst

Maten; 113 X 83 cm

In goede staat

Kan opgehaald worden

Verzendkosten in overleg

Dit item is verkocht voor 125,00

Starttijd:07-02-2014 om 16:10
Eindtijd:14-02-2014 om 16:10

Biedingen (1):

bach
14 feb. / 16:05
€ 125