Carola Rombouts - Pastel/ krijt, Zonder titel - Ingelijst

Carola Rombouts - Pastel/ krijt, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 20!

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 23,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Carola Rombouts - Pastel/ krijt, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 20!Carola Rombouts - Pastel/ krijt, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 20!Carola Rombouts - Pastel/ krijt, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 20!Carola Rombouts - Pastel/ krijt, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 20!Carola Rombouts - Pastel/ krijt, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 20!Carola Rombouts - Pastel/ krijt, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 20!Carola Rombouts - Pastel/ krijt, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 20!Carola Rombouts - Pastel/ krijt, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 20!

Geplaatst door  duif
FA. (29)

Lid sinds 2018
1024 verkochte items
Alle items van deze verkoper (77)
  • Carola Rombouts (1963)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1990
TechniekPastel/Krijt
IngelijstIngelijst
Afmetingen29 cm x 21 cm (h x b)
Lijst39 cm x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Carola Rombouts (1963) studeerde aan de Koninklijke Academie van Beeldende Kunst in De Haag.

“Ik onderzoek de mogelijkheden van grafiek om mijn beeldtaal te formuleren.

Het leven biedt mij aanleidingen, motieven, gedachten en gevoelens om uit te werken in beelden.

Tussen alle woorden-en beeldstromen die we dagelijks horen, lezen en zien, is mijn werk een manier voor mij om stil te staan (bij), en staande te blijven.

Veel voldoening ervaar ik bij het delen en uitwisselen van mijn ervaring en expertise met anderen in de vorm van lessen, workshops en projecten.”

We worden dagelijks geworpen in een labyrint van gebeurtenissen en mensen, en diep in elk labyrint zit, bedreigend of met een quasi-lief gezicht, een Minotaurus’.

Goed

Carola Rombouts (1963)

Alle items van deze kunstenaar Geplaatst door  duif
FA. (29)

Lid sinds 2018
1024 verkochte items
31 cm
39 cm
21 cm
29 cm

Dit item is verkocht voor 23,00(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:18-02-2020 om 16:56
Eindtijd:23-02-2020 om 16:52

Biedingen (1):

Louiseschuit
23 feb. / 16:44
€ 20