Caroline Gresnigt - gesigneerde litho - 1992 - Verkocht

Caroline Gresnigt - gesigneerde litho - 1992 kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 18,00

Caroline Gresnigt - gesigneerde litho - 1992 kopen? Bied vanaf 10!Caroline Gresnigt - gesigneerde litho - 1992 kopen? Bied vanaf 10!Caroline Gresnigt - gesigneerde litho - 1992 kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Caroline Gresnigt (1960)
GesigneerdHandgesigneerd

Gesigneerde litho van Caroline Gresnigt

Titel: geen

Jaartal: 1992

Oplagenummer: 8/ 8

Afmeting: 20 x 20 cm

Afmeting blad: 30 x 30 cm

Conditie: de litho verkeert in zeer goede staat, is niet eerder ingelijst geweest

Dit item is verkocht voor 18,00
Starttijd:27-01-2017 om 21:39
Eindtijd:01-02-2017 om 21:39
Biedingen (5)
Broekhem
01 feb. / 20:34
€ 18
JMNOREILLIE
01 feb. / 18:49
€ 16
Broekhem
01 feb. / 12:52
€ 14
JMNOREILLIE
31 jan. / 20:27
€ 12
Broekhem
31 jan. / 13:20
€ 10