Caroline Gresnigt - zonder titel

Caroline Gresnigt - zonder titel kopen? Bied vanaf 35!
Caroline Gresnigt - zonder titel kopen? Bied vanaf 35!Caroline Gresnigt - zonder titel kopen? Bied vanaf 35!Caroline Gresnigt - zonder titel kopen? Bied vanaf 35!Caroline Gresnigt - zonder titel kopen? Bied vanaf 35!Caroline Gresnigt - zonder titel kopen? Bied vanaf 35!Caroline Gresnigt - zonder titel kopen? Bied vanaf 35!Caroline Gresnigt - zonder titel kopen? Bied vanaf 35!Caroline Gresnigt - zonder titel kopen? Bied vanaf 35!Caroline Gresnigt - zonder titel kopen? Bied vanaf 35!Caroline Gresnigt - zonder titel kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  Privateartcollector
FA. (27)

Lid sinds 2017
1467 verkochte items
Alle items van deze verkoper (92)
  • Caroline Gresnigt (1960)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1989
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen46 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Conditie: zeer goed.
Afbeelding: 34 x 26 cm.
Oplage: XIV.
Wordt zorgvuldig verpakt en verzekerd verzonden.

Caroline Gresnigt (1960)

Alle items van deze kunstenaar(2)
FA. (27)

Lid sinds 2017
1467 verkochte items
46 cm
46 cm
Starttijd:17-07-2022 om 23:29
Eindtijd:26-07-2022 om 21:51
Openingsbod€ 35
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieNuenen, Nederland