Caroline J.T. Gresnigt - gesigneerde litho - 2003

Caroline J.T. Gresnigt - gesigneerde litho - 2003 kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 7,00

Caroline J.T. Gresnigt - gesigneerde litho - 2003 kopen? Bied vanaf 1!Caroline J.T. Gresnigt - gesigneerde litho - 2003 kopen? Bied vanaf 1!Caroline J.T. Gresnigt - gesigneerde litho - 2003 kopen? Bied vanaf 1!Caroline J.T. Gresnigt - gesigneerde litho - 2003 kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Caroline Gresnigt (1960)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooie litho van Caroline Gresnigt

Titel: recreatiegebied met parkeergelegenheid

Oplagenummer: 4/ 4

Jaartal: 2003

Afmeting afbeelding: 17 x 21 cm

Afmeting papier: 25 x 33 cm

Conditie: de litho verkeert in perfecte nieuwstaat

Dit item is verkocht voor 7,00

Starttijd:01-08-2016 om 12:36
Eindtijd:08-08-2016 om 20:36

Biedingen (3):

JediArends
2 aug. / 14:45
€ 7
jozeph
2 aug. / 14:45
€ 5
JediArends
1 aug. / 21:34
€ 1