Herman Brood - Casino

Herman Brood - Casino kopen? Bied vanaf 800!
Herman Brood - Casino kopen? Bied vanaf 800!Herman Brood - Casino kopen? Bied vanaf 800!Herman Brood - Casino kopen? Bied vanaf 800!

Geplaatst door  Bram87

Lid sinds 2021
0 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
  • Herman Brood (1946-2001)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstIngelijst
Afmetingen56.5 cm x 73 cm (h x b)
Lijst73 cm x 88.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Herman Brood zeefdruk: Casino

Herman Brood (1946-2001)

Alle items van deze kunstenaar(89)
Geplaatst door  Bram87

Lid sinds 2021
0 verkochte items
88.5 cm
73 cm
73 cm
56.5 cm
Starttijd:02-05-2022 om 15:21
Eindtijd:16-05-2022 om 21:37
Openingsbod€ 800
ObjectlocatieGroningen, Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie